Velim zvládla vstup do nové sezóny na výbornou! Z Dobříše si odvezla výhru 2:0

Velim po krátké letní přípravě čekalo již první mistrovské utkání, a to výjezd do Dobříše. Velimi se v přátelských utkáních dařilo herně i výsledkově, a tak to chtěla potvrdit i v tomto prvním ostrém zápase.

Favorizovaná Velim vstoupila do zápasu aktivní hrou a udávala tempo hry. Velimští se drželi na balónu a snažili se využít jednu z mnoha šancí a otevřít skóre zápasu, to se ovšem do poločasu nepodařilo ani domácím, a proto se šlo do kabin za remízového stavu.

Co se Velimi nepovedlo v první půli, napravila v té druhé! V 59. minutě kapitán hostí Šourek navázal na svou úspěšnou střeleckou šňůru z minulé sezóny a poslal Velim do vedení. Velim nepřestávala v tlaku a dál hrozila z několika nebezpečných akcí. I domácí nezůstali pozadu a občasným nákopem za obranu se snažili oni zvrátit stav utkání.

Posledním hráčem, jenž vstřelil v zápase gól, byl velimský Šindelář, který v 90. minutě bezpečně proměnil penaltu a pojistil důležitou výhru Velimi.

Za Velim se trefili: Šourek (59′), Šindelář (90′).

Velim hraje již v týdnu! Velim přivítá v dalším zápase na své půdě SK Rakovník. Hraje se již tuto středu 13. 8. 2024 od 18:00 na hlavním hřišti ve Velimi. Přijďte nás podpořit!